środa, 22 lipca 2015

WHAT IS WORTH TO BE ORDERED FROM ASIAN ONLINE SHOPS?

,,Azjatyckie sieciówki" - czyli po prostu sklepy internetowe, które swoje siedziby mają w Azji i tworzą wokół siebie niesamowicie dużo kontrowersji i pytań. Czy rzeczy z tych sklepów mają przysłowiowią ,,chińską" jakość? Jak bluzka może kosztować 1$? Co z cłem? Co jeśli zamówienie nigdy nie dotrze do klienta? Jak dobierać rozmiar? Czy nie właśnie te i wiele innych pytań zadajecie sobie wchodząc na strony typu Romwe, Sheinside, Dresslink etc.? 
W azjatyckich sklepach online znajdziecie rzeczy przede wszystkim tanie! Można by je porównać do internetowych lumpeksów... Tylko, że nie potrzeba na buszowanie po nich, poświęcać aż tyle cierpliwości. Nie musicie przerzucać stert ubrań, aby wyszukać jedną perełkę. Nawet nie wychodzicie z domu! Uwierzcie, paczki naprawdę docierają do klienta. Zawsze dostajecie numer, abyście sami mogli śledzić przesyłkę. Wiele z rzeczy oferowanych przez tego typu sklepy jest podobnych do kultowych wzorów znanych projektantów... nie mylcie ich jednak z podróbkami. Nie kupicie tam taniej podróbki Chanel 2.55, ale np. kopertówkę podobną do tegorocznego wzoru lansowanego przez Valentino. Jeśli chodzi o rozmiary - kierujcie się tabelą rozmiarów i wymiarami w cm! Azjatycka rozmiarówka jest minimalnie mniejsza od europejskiej. Nasze S to bardzo często ich XS. Dziś przychodzę Wam z pomocą i z przewodnikiem co warto zamawiać z tego typu sklepów i dlaczego. ;)


OKULARY PRZECIWSŁONECZNE
Przede wszystkim dlatego, że są tanie! Często podobne fasonem do tych, które akurat lansują największe domy mody. Możecie mieć fajne okulary, za małe pieniądze... i co najważniejsze, jeśli wpadną Wam w piasek na plaży i zostaną rysy, jeśli wypadną z torebki na beton i pękną, lub jeśli je po prostu zgubicie, nie będzie Wam pękać serce... aż tak bardzo.
TOREBKI NA IMPREZĘ
Tutaj działają te same zasady, co przy okularach. Zarówno jeśli chodzi o cenę jak i o model. Nikomu nie życzę, żeby gubił na imprezie nawet najtańszą ,,taśkę"! Jednak jeśli pod wpływem Waszej szalonej zabawy, torebka odniesie jakieś drobne obrażenia, nie będziecie się przejmować aż tak bardzo. Przecież nikt nie chce iść na imprezę i cały wieczór martwić się o swoją ulubioną torebkę.SZORTY W STYLU BOHO
Dlaczego akurat je warto zamawiać z azjatyckich sklepów online? Bo styl boho nie musi być modny każdego lata. Nie będzie płaczu, kiedy cały przyszły rok będą musiały przeleżeć w szafie, albo służyć jako mundurek do wylegiwania się na kanapie... a jeśli za kilka lat styl boho wróci do łask - Wy będziecie na to przygotowane.


SUKIENKI NA PLAŻE
Z własnego doświadczenia wiem, co dzieje się nawet z najlepszymi tkaninami, które mają kontakt ze słoną wodą i promieniami UV przez wiele godzin. Uwierzcie, pisze Wam to ktoś, kto zabrał ze sobą do Kenii t-shirt zaprojektowany przez duet Paprocki&Brzozowski. Sukienki plażowe służą właśnie do tego, żeby świetnie się prezentować, ale niestety nie są w stanie robić tego zbyt długo! Dlatego lepiej kupić je tanim kosztem i zmieniać zgodnie z letnimi trendami każdego roku.KOMPLETY NA LETNIĄ IMPREZĘ
One mają chyba najwięcej zalet! Największa, to taka, że już nie musicie martwić się o resztę stroju. ;) Wystarczą buty i torebka. Letnie imprezy często odbywają się na dworze, przy niezbyt dużym oświetleniu, wtedy łatwo się ubrudzić. Jasne, dzisiejsze detergenty potrafią doprać prawie każdą plamę... ale oszczędzicie sobie strachu o swoją ukochaną sukienkę, jeśli wybierzecie właśnie taki komplet. No i oczywiście możecie zastosować tę samą zasadę, co do spodenek. Taka rzecz zawsze może przeleżeć rok w szafie i poczekać na swoje pięć minut.Wciąż Ci mnie mało?
Zapraszam na moje kanały social media.

S N A P C H A T : oligatorkaaa

XOXO

1 komentarz:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...