piątek, 19 lutego 2016

PRE-SPRING SHOES IDEAS.

Okresy przejściowe - późne lato/wczesna jesień i późna zima/wczesna wiosna to czas, kiedy mamy największy problem z tym co na siebie nie włożyć, nie tylko jeśli chodzi o kwestie estetyczne. Musimy być gotowe na kaprysy pogody, aby cieszyć się wiosennym słońcem, a nie użerać się z katarem. Pogodzenia wygody, ciepła i stylu. Niezłe wyzwanie! Jakie więc włożyć buty, kiedy za późno na kozaki, a za wcześnie na balerinki?

Botki - niezastąpione w takich okresach. Czy to te na słupku dopasowane do spódniczki, czy motocyklowe, połączone z jeansami, albo na odwrót - zawsze wyglądają świetnie!

Zapożyczone z męskiej szafy mokasyny i oksfordki, warto przełamać typowo dziewczęcymi stylizacjami.


Uwielbiane przez świat mody od kilku lat sneakersy nosimy już nie tylko na siłownię...


Wszystkie modele butów znajdziecie w sklepie internetowym Mivo.pl. Jeśli jesteście sceptycznie nastawione do zakupów w sieci i nie przekonują Was argumenty typu: możliwość odesłania produktu i zwrot pieniędzy, wygoda, czas na zastanowienie się, dostarczenie produktu do domu... To może przekonają Was zamieszczone TU! wypowiedzi na temat sklepu Mivo.pl, który oferuję całą rzeszę naprawdę dobrych marek. Nadal nie jesteście przekonane, że zakupy w sieci są bezpieczne? Jest kilka szczegółów, o które same możecie zadbać. Najważniejsze to to, o czym wspomniałam wyżej, warto poznać postronne opinie o sklepie - może akurat ktoś znajomy już korzystał z usług tego sklepu. Wiem, że czytanie sklepowych regulaminów jest uciążliwe i często rezygnujemy z tej czynności, ale należy się upewnić czy jest zawarty w nim punkt o ochronie danych gromadzonych przez sklep. Warto doczytać też o kwestiach płatności i czasie dostawy. No i oczywiście pamiętajcie o dokonywaniu zakupów poprzez komputer, który posiada odpowiednie zabezpieczenia antywirusowe. 

Wciąż Ci nas mało?
Zapraszam na nasze kanały social media.

I N S T A G R A M : oligatorkaaaklaudia_sobkowiak
S N A P C H A T : oligatorkaaa, ksobkowiak1

XOXO
Oligatorka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...