środa, 25 maja 2016

HOW TO BE A PERFECT BRIDESMAID!

Sezon ślubny w pełni! Jeśli jesteśmy Panną Młodą to raczej nie mamy większego problemu z doborem kreacji, natomiast będąc druhną lub po prostu gościem weselnym, chcemy jednocześnie świetnie wyglądać, ale nie przyćmić Panny Młodej i nie popełnić żadnego faux pas.
Wiem, że świat idzie do przodu, ale są trzy kolory, których uważam, że nie powinniśmy ubierać na  wesele, nie zależnie od pory roku: biały, czarny i czerwony.
Wybierając sukienki dla druhen (bridesmaid dresses uk) do dzisiejszego postu brałam pod uwagę sezon letni. Jeśli ktoś z Waszych bliskich planuje wesele w okresie jesienno-zimowym wystarczy, że te same kolory zamienicie na ich ciemniejsze wersje: brzoskwinie na koral, baby blue na granat, a fioletowe kreacje (purple bridemaid dresses) zastąpią liliowe.

Sukienka druhny (bridesmaid dresses) czy gościa nie powinna być zbyt ozdobna. Nikomu nie będzie przeszkadzał oryginalnie udrapowany materiał, czy kilka kryształków, ale gorset wyszyty cyrkoniami zostawmy dla Panny Młodej.

Długa sukienka nie jest weselnym faux pas - o ile nie jest biała, beżowa, kremowa, szampańska itp.
W dodatku można z nią stworzyć wspaniałą stylizację - np. zamienić biżuterię na wianek, lub wpiąć kwiaty we włosy.
W dodatku, do długiej sukienki możemy ubrać balerinki i nikt tego nie zauważy, a my będziemy mogły szaleć na parkiecie całą noc! No i mamy fory przy łapaniu welonu ;)


1. KLIK!
2. KLIK!
3. KLIK!


1. KLIK!
2. KLIK!
3. KLIK!


2. KLIK!
3. KLIK!


1. KLIK!
2. KLIK!
3. KLIK!

Wciąż Ci nas mało?
Zapraszam na nasze kanały social media.

I N S T A G R A M : oligatorkaaaklaudia_sobkowiak
S N A P C H A T : oligatorkaaa, ksobkowiak1

XOXO
Oligatorka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...