wtorek, 11 kwietnia 2017

LIFESTYLE: 4 CHEAP EASTER TABLE DECORATION IDEAS.


Święta powinny kojarzyć się z niepowtarzalną rodzinną atmosferą. Jednak często towarzyszy im stres związanym z okazyjnymi wydatkami. Zapominamy za to, jaki potencjał mają rzeczy, które używamy na co dzień, a przecież można z nich przygotować wspaniałe dekoracje.

Po co komu obrus?

Drewno ma niesamowity klimat i wprowadza zdecydowanie cieplejszą atmosferę niż wykrochmalony obrus. Za to szklany blat aż kipi nowoczesnością. Niech materiał z jakiego wykonany jest stół będzie tłem do dekoracji.


Świąteczna zastawa z Ikei

Każdy chciałby zjeść Wielkanocne śniadanie na porcelanowym serwisie. Zestaw obiadowy z Ikei sprawdzi się równie dobrze. Diabeł tkwi w szczegółach. Miskę do żurku ułóż nie na środku, a przysuń do jednej z krawędzi talerza. Serwetki ułożone po jego dwóch stronach nadadzą oficjalnego charakteru.


Wiosna w wazonie

Świeże kwiaty to ,,efekt wow” za niską cenę. Najdłużej w wazonie wytrzymują goździki. Równie długo będziesz cieszyć się tulipanami i żonkilami. Kupując wybieraj te, które są jeszcze nie rozwinięte. Zmieniając wodę obcinaj około 1 cm od końcówki łodygi. Rób to co dwa dni. Pomiędzy kwiaty włóż bazie. Wiosenniej się nie da! 


Słoiki Stroiki

Do stworzenia oryginalnych, świątecznych stroików wykorzystaj słoiki. Zamocz je na 15 minut w wodzie z płynem do naczyń. Kiedy się odmoczą, oczyść z nalepek i osusz. Ewentualne lepkie ślady przemyj alkoholem. Do jednego słoika włóż czekoladowe jajka, a do drugiego ozdobione wydmuszki. Instrukcję jak wykonać satynowe pisanki znajdziesz tutaj.


Czekam na wasze pomysły na proste, ale efektowne dekoracje!

Wciąż Ci mnie mało?
Zapraszam na nasze kanały social media.

I N S T A G R A M : oligatorkaaa
S N A P C H A T : oligatorkaaa
XOXO
Oligatorka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...